Fen Bilimleri Enstitüsü Ders Programı

Program Dersin Kodu Dersin
Adı
Ders İçin Belirlenen
Section
 Dersin Günü Ders Saati
Biyomühendislik BNG5111 Basic Concepts in Bioengineering 1 Perşembe  19:00-22:00
Biyomühendislik BNG5113 Cellular and Molecular Bioengineering 1 Salı  19:00-22:00
Bilgisayar Mühendisliği CMP5130 Machine Learning and Pattern Recognition 1 Perşembe 19:00-22:00
Bilgisayar Mühendisliği CMP5138 Analysis of Algorithms 1 Salı 19:00-22:00
Bilgisayar Mühendisliği CMP5121 Network Security and Cryptography 1 Salı 19:00-22:00
Bilgisayar Mühendisliği CMP5550 Computer Vision 1 Çarşamba 19:00-22:00
Bilgisayar Mühendisliği CMP5123 Computer Networks and Mobile Communications 1 Pazartesi 19:00-22:00
Bilgisayar Müh-Netaş CMP5401 Telecommunication Concepts   1 Perşembe 19:00-22:00
Bilgisayar Mühendisliği CMP5101 Data Mining I 1 Salı 19:00-22:00
Bilgisayar Mühendisliği PhD CMP6146 Advanced Topics in Computer Architecture 1 Çarşamba 19:00-22:00
Bilgisayar Mühendisliği PhD CMP6162 Advanced Topics in Video Surveillance 1 Pazartesi 19:00-22:00
Elektrik-Elektronik Müh.  MAT5101 Engineering Mathematics 1 Perşembe 19:00-22:00
Elektrik-Elektronik Müh.  EEE5001 Linear System Theory 1 Çarşamba  19:00-22:00
Elektrik-Elektronik Müh.  EEE5101 Research Methods and Ethics 1    
  ISM5101 Araştırma Yöntemleri ve Etik 1    
Elektrik-Elektronik Müh. PhD EEE6008 Directed Topics I 1    
Bilgi Teknolojileri-İngilizce SEN5103 Advanced System Analysis and Design I 1 Cuma 19:00-22:00
Bilgi Teknolojileri-İngilizce SEN5144 Software Project Management 1 Çarşamba 19:00-22:00
Bilgi Teknolojileri-İngilizce SEN5301 Introduction to IT Services Management 1 Salı  19:00-22:00
Bilgi Teknolojileri-Türkçe BLG5625 Linux ve Bilgisayar Ağları 1 Perşembe 19:00-22:00
Bilgi Teknolojileri-Türkçe YZM5316 İş Sistemlerinin Yönetimi 1 Perşembe 19:00-22:00
Bilgi Teknolojileri-Türkçe YZM5405 Öğrenen Organizasyonlar 1 Cuma 19:00-22:00
Bilgi Teknolojileri-Türkçe YZM5507 Veri Modelleme ve İlişkisel Veritabanları 1 Salı  19:00-22:00
Bilgi Teknolojileri-Türkçe YZM5601 Java İle Programlama 1 Çarşamba 19:00-22:00
Bilgi Teknolojileri-Türkçe YZM5610 Bilgi Teknolojilerinde Proje Yönetimi 1 Pazartesi 19:00-22:00
Bilgi Teknolojileri-Teknopark YZM5511 Bilgi Sistemleri Analiz ve Tasarımı 1 Salı 19:00-22:00
Bilgi Teknolojileri-Teknopark YZM5622 İnsan Bilgisayar Etkileşimi Tasarımı 1 Çarşamba -online  
Bilgi Teknolojileri-Teknopark YZM5302 Çevik Proje Yönetimi 1 Pazartesi 19:00-22:00
Büyük Veri BDA5001 Introduction to Big Data 1 Salı 19:00-22:00
Büyük Veri BDA5010 Big data with Hadoop Environment 1 Çarşamba 19:00-22:00
Mekatronik müh. MCH5461 Trnsport Phenomena 1 Salı 19:00-22:00
Enerji Sistemleri ESE5301 Energy Production Technologies 1 Çarşamba 19:00-22:00
Enerji Sistemleri ESE5401 Power Systems Analysis 1 Salı 19:00-22:00
Enerji Sistemleri ESE5501 Energy Management 1 Perşembe 19:00-22:00
Yapı İşletmesi ISM5112 Mühendislikte Proje Yönetimi   Cuma 19:00-22:00
Yapı İşletmesi YIS5625 İmar ve Belediye Mevzuatı 1 Salı 19:00-22:00
Yapı İşletmesi YIS5604 İş Sağlığı  ve Güvenliği 1 Perşembe 19:00-22:00
Ses Teknolojileri Caz Uzmanlık Alanı STT 5201 İleri Çağdaş Armoni I 1 Cumartesi     13:00-16:00
Ses Teknolojileri Caz Uzmanlık Alanı STT5203 Caz Kompozisyon ve Aranjman 1 Pazartesi 19:00-22:00
Ses Teknolojileri Caz Uzmanlık Alanı STT5215 Ensemble I 1 Perşembe 19:00-22:00
Ses Teknolojileri Caz Uzmanlık Alanı STT 5204 Doğaçlamada yeni yaklaşımlar I 1 Salı  19:00-22:00
Ses Teknolojileri Caz Uzmanlık Alanı STT 5213 Kromatik yaklaşım 1 Salı  19:00-22:00
Ses Teknolojileri Caz Uzmanlık Alanı STT 5209 Çağdaş Kompozisyon 1 Çarşamba 19:00-22:00
Ses Teknolojileri STT5101 Stüdyo Kayıt Teknikleri 1 Pazartesi 19:00-22:00
Ses Teknolojileri STT5101 Stüdyo Kayıt Teknikleri 2 Cumartesi 19:00-22:00
Ses Teknolojileri STT5031 Çok Kanallı Miksaj  1 Salı 19:00-22:00
Ses Teknolojileri STT5031 Çok Kanallı Miksaj  2 Pazar 19:00-22:00
Ses Teknolojileri STT5081  Canlı Ses Donatıları 1 Çarşamba 19:00-22:00
Ses Teknolojileri STT5092 Müzikal Akustik 1 Perşembe 19:00-22:00
Ses Teknolojileri STT5021 Müzik Prodüksiyon Teknikleri 1 Cuma 19:00-22:00
Siber Güvenlik CYS5789 Cybersecurity Law 1 Cumartesi 09:00-12:00
Siber Güvenlik CYS5120 Malware Analysis 1 Cuma 19:00-22:00
Siber Güvenlik CYS5021 Cybersecurity 1 Pazartesi 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-İngilizce ENM5128 Accounting and Finance for Engineers 1 Çarşamba 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-İngilizce NETAŞ ENM5201 Principles of Engineering Management 2 Perşembe 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-İngilizce ENM5201 Principles of Engineering Management 1 Pazartesi 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-İngilizce ENM5203 Statistical Data Analysis & Decision Making 1 Salı 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-İngilizce ENM5223 Business Management and Enterpreneurship 1 Cuma 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-İngilizce ENM5225 Human Resources Management 1 Perşembe-online  
Mühendislik Yönetimi-İngilizce INE5261 Multi Attribute Decision Making  1 Cuma 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-İngilizce ENM5510 Innovation and Creativity Management 1 Perşembe 19:00-22:00
Endüstri Müh. INE5110 Probabilistic Models and Applications 1 Pazartesi 19:00-22:00
Endüstri Müh. INE5111 Mathematical Programming and Modelling 1 Salı 19:00-22:00
Endüstri Müh. INE6101 Linear Optimization 1 Çarşamba 19:00-22:00
Endüstri Müh. INE6103 Multivariate Data Analysis 1 Pazartesi 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-Türkçe ISM5128 Mühendisler için Finans ve Muhasebe 1 Perşembe 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-Türkçe ISM5201 Mühendislik Yönetimine Giriş 1 Çarşamba 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-Türkçe ISM5203 İstatistik Veri Analizi ve Karar Alma 1 Pazartesi 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-Türkçe Teknopark ISM5510 İnovasyon ve Yaratıcılık Yönetimi 1 Çarşamba 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-Türkçe ISM5223 Şirket Yönetimi ve Girişimcilik 1 Pazartesi 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-Türkçe ISM5225 İnsan Kaynakları Yönetimi 1 Çarşamba-online  
Mühendislik Yönetimi-Türkçe ISM5231 Stratejik Yönetim 1 Salı 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-Türkçe ISM5242 Hizmet İşlemleri Yönetimi 1 Cuma 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-Türkçe Teknopark ISM5254 Uygulamalı Eniyileme Yöntemleri 1 Pazartesi 19:00-22:00
Tedarik Zinciri ve Lojistik ISM5302 Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi 1 Perşembe 19:00-22:00
Mühendislik Yönetimi-Türkçe Teknopark ISM5303 Üretim ve İşlemler Yönetimi  1 Perşembe 19:00-22:00
İşletme Müh. PhD ISM6008 İşletme Mühendisliğinde Özel Konular 1 Cuma 19:00-22:00
Mimarlık -İngilizce ARC5401 ARCHITECTURAL DESIGN STUDIO 2 Pazartesi 19:00-22:00
Mimarlık -İngilizce ARC5403 RESEARCH METHODS IN ARCHITECTURE 1 Çarşamba 19:00-22:00
Mimarlık -İngilizce ARC5432 URBAN HOUSING 1 Perşembe 19:00-22:00
Mimarlık -İngilizce ARC5504 ARCHITECTURE OF STRUCTURES 1 Salı  19:00-22:00
Mimarlık -İngilizce ARC5424
Studies on Traditional Architecture 
1 Çarşamba 19:00-22:00
Mimarlık- Türkçe MİM5001 TASARIM STUDYOSU I 1 Pazartesi 19:00-22:00
Mimarlık- Türkçe MİM5111 ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 1 Perşembe   19:00-22:00
Mimarlık- Türkçe MİM5233 KENT VE MİMARLIK 1 Çarşamba 19:00-22:00
İÇ MEKAN TASARIMI  IMT5401 IC MEKAN TASARIM 1 Salı  19:00-22:00
İÇ MEKAN TASARIMI  IMT5422 KONUT TASARIMI 1 Çarşamba 19:00-22:00
İÇ MEKAN TASARIMI  IMT 5424 TASARIMDA "KULLANICI KATILIMI": MEKANLARIN KİŞİSELLEŞTİRLMESİ  1 Pazartesi 19:00-22:00
Endüstriyel Tasarım ETI5111 Endüstriyel Tasarım Mühendisliği 1 Cuma 19:00-22:00
Endüstriyel Tasarım ETI5211 Tasarım için Araştırma Yöntemleri 1 Perşembe 19:00-22:00
Endüstriyel Tasarım ETI5311 Ürün Anlambilimi 1 Çarşamba 19:00-22:00
Bu içerik 18/09/2017 tarihinde güncellenmiştir.