SİZE ULAŞALIM

 
* Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Alma ve Çözüm Merkezi tarafından aranıp bilgilendirileceksiniz. Bu form bilgilendirme amaçlıdır, başvuru yapmak için ONLINE BAŞVURU formunu doldurunuz.
 

2017-2018 Akademik Yılı Güz Dönemi Ödeme Koşulları ve Erken Kayıt Süreci Hakkında

 

2017-2018 Akademik Yılı Güz Dönemi Ödeme Koşulları ve Erken Kayıt Süreci Hakkında

ÖDEME KOŞULLARI

 

Lisansüstü Programlarına kayıt sürecinde adaylara sunulan ödeme seçeneklerinde, peşin ödeme ve taksitli ödeme seçenekleri bulunmaktadır. 2017-2018 akademik yılı için belirlenen Program ücretlerinin, peşin ve taksitli ödeme tutarlarını burslar-ücretler sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Taksitli ödeme için; taksitlendirme işlemi sadece Bonus, Maximum, Axess, World özelliği olan kredi kartları ile yapabilmektedir. Öğrencinin ödemesi gereken ücretin ilk yarısı 9 taksit olarak kayıt esnasında tahsil edilmektedir, ödenmesi gereken ücretin kalan yarısı takip eden dönemin başında 9 taksit olarak tahsil edilerek toplamda 18 ay taksitlendirme yapılmaktadır.

 

* 2017-2018 akademik yılı Güz dönemi için kayıt yaptıracak olan adaylar, tercih ettikleri takdirde  2 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olan ve aşağıda detayları paylaşılan Erken Kayıt Dönemi uygulamasından faydalanabilirler ya da mevcut ödeme koşullarını değerlendirerek yeni akademik yıl için güncellenmiş program ücretleri üzerinden ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

 

Erken Kayıt Dönemi : 21.04.2017 – 02.06.2017

 

Ø  Başvuru değerlendirmesi neticesinde tercih ettiği programa kabul edilen adaylar, kayıt işlemlerini, 2 Haziran 2017 tarihine kadar Erken Kayıt döneminden faydalanarak tamamlayabilirler. Erken kayıt dönemini uygulamasına dahil edilen Lisansüstü Programların, peşin ve taksitli ödeme seçeneklerine göre belirlenmiş ücretlerini, burslar-ücretler sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Ø  Erken kayıt döneminde taksitli ödeme seçeneği için; Bonus, Maximum, Axess, World özelliği olan kredi kartları ile sadece 9 ay taksitlendirme yapılmaktadır.

 

Önemli Not: Erken kayıt sürecine dahil edilmeyen Lisansüstü Programlarımız aşağıda belirtilmiştir.

 

- Uzaktan Öğretim Programları

- Executive MBA

- Klinik Psikoloji

- Bilişsel Nöropsikoloji

- İleri Oyunculuk

 

Bu içerik tarihinde güncellenmiştir.