BAU Global

www.bauglobal.com

Bahçeşehir Üniversitesi, BAU Global eğitim ağının üyesidir.  

BAU Global eğitim ağı tüm dünyaya yayılmış yüksek öğrenim kurumlarından oluşur. Bu uluslararası eğitim ağı; tüm dünyadan öğrencilere kapılarını açar ve ülkelerin yüksek öğrenim açısından kaynaklarını artırır. 

BAU Global’in öğrencileri ve mezunları üç kıtaya -Kuzey Amerika, Avrupa, Asya- ve yedi ülkeye yayılır.

BAU Global üniversiteleri, mimarlık, sanat, işletme, tasarım, eğitim, mühendislik, sağlık bilimleri, bilgi teknolojileri, hukuk ve tıp alanında yüzlerce lisans, yüksek lisans ve doktora programı sunar ve küresel vatandaşlar yetiştirir. 

BAU Global Kurumları ekonomi, işletme, teknoloji, çevre ve kültür yoluyla birbirine bağlanmış olan bu dünyanın bir parçasıdır. Bu bünyedeki her kurum kaliteli bir yüksek öğrenim sağlamak için çaba sarf eder. Kurumlar yalnızca kendi ülkelerinin akreditasyon ve düzenleme organları tarafından ortaya konan standartları karşılamakla kalmaz, kurulu oldukları ülkenin, bölgenin veya disiplinin en iyi kurumları arasında da yer alır.

BAU Global eğitim ağında yer alan kurumlar toplumun, ülkenin değişen ihtiyaçlarını dikkate alır. Gelecekteki işverenlerinin ihtiyaçlarına odaklanan öğrenciler uzun vadede talep görecek alanlar için hazırlanır. 

Bu içerik 08/09/2016 tarihinde güncellenmiştir.