SİZE ULAŞALIM

 
* Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Alma ve Çözüm Merkezi tarafından aranıp bilgilendirileceksiniz. Bu form bilgilendirme amaçlıdır, başvuru yapmak için ONLINE BAŞVURU formunu doldurunuz.
 

2016-2017 Yaz Dönemi Proje Öğrencileri ve İlgili Danışmanların Dikkatine 

2016-2017 Yaz Döneminde Proje dersini üzerine almış öğrencilerin tamamlanan çalışmalarının içeriği ile birlikte formatının kontrolü de proje danışmanları tarafından yapılmaktadır. Yazım kuralları ile ilgili Bahçeşehir Üniversitesi Tez Yazım kılavuzu öğrencilerimize ve danışmanlarımızın bilgisine sunulmuştur.(http://www.bahcesehir.edu.tr/icerik/2711-proje-tez-duyurusu) Format olarak uygun ve içerik açısından başarılı bulunan projeler gerekli dökümanlarla birlikte belirtilen tarihe kadar program koordinatörüne teslim edilmelidir. Başarısız olan ve ya projesini teslim etmeyen öğrenciler için yalnızca değerlendirme formu düzenlenip iletilmesi yeterlidir. Proje not girişleri not giriş haftası içerisinde program koordinatörleri tarafından yapılacaktır.

 

 

1-9 Haziran 2017

İnternet üzerinden lisansüstü öğrencilerinin ders kayıtları.(Perşembe günü sistem saat 11:00'de açılır, Cuma günü 17:00'de sistem kapanır) 

17 Temmuz 2017 Pazartesi

Proje çalışmalarının tamamlanması ve format kontrolü ve değerlendirmelerinin tamamlanması için basılı ve dijital birer örneğinin proje danışmanına teslim edilmesi için son gün.

28 Temmuz 2017 Cuma

Değerlendirmesi tamamlanan projenin proje değerlendirme formu ile birlikte ilgili program koordinatörüne iletilmesi için son gün.

1 Ağustos 2017 Salı 

Yaz yarıyılı sonu notlarının son giriş tarihi, saat 18:00'a kadar. 

Bu içerik 01/06/2017 tarihinde güncellenmiştir.