8 Nisan Ulusal Fizyoterapistler Günü BAU'da Kutlandı

8 Nisan Fizyoterapistler Günü Sempozyumu,  Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü'nde gerçekleşti. 6 Nisan'da yapılacak olan organizasyona çok sayıda akademisyen katılacak. 

Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, 8 Nisan Ulusal Fizyoterapistler Günü'nü kutladı. 6 Nisan 2017 tarihinde Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü ile ortak düzenlenen “1. Basamak Sağlık Hizmetlerinde Fizyoterapistin Rolü” konulu sempozyum İstanbul’da çok sayıda akademisyenin katılımıyla gerçekleştirildi.

Programın Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleştirilen bölümüne Medipol Üniversitesi’nden Prof. Dr. Candan Algun, Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekrterliğinden Fzt. Nuh Akadoğan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından Dr. Aylin Çiftçi’nin konuşmacı olarak katıldı ve programda müzik dinletisi etkinliği de gerçekleştirildi.

Raporların sonuçlanması ve öneriler bölümü Prof. Dr. Serap İnal, Prof. Dr. Feryal Subaşı ve Uzm. Fzt. Elif Develi tarafından tamamlandı. Sempozyum akşam yemeği ile sona erdi.

Bu içerik 18/04/2017 tarihinde güncellenmiştir.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bu kategoride başka haber bulunmamakta!..