21-25 Aralık 2015 Tarihinde Yapılacak Telafi Sınavları Hakkında

Dersin Kodu Dersin Adı Öğretim El. Adı Telafi
Sınav
Tarihi
Telafi Sınav
Saati
Derslik
EEE2191 Fundamentals of Electrical Engineering Ayça Yalçın ÖZKUMUR 21.12.2015 08:30-10:30 D402
EEE3115 Electronics I Sadettin Özyazıcı 21.12.2015 08:30-10:30 D402
EEE3205 Microcontrollers Eren YILDIRIM 21.12.2015 08:30-10:30 D402
EEE3406 Electromechanical Energy Conversion Emine Pınar KARABULUT 21.12.2015 08:30-10:30 D402
MCH1003 Introduction to Mechatronics Orhan Gökçöl 21.12.2015 08:30-10:30 D402
MCH2011 Statistics and Strength of Materials Mehmet Berke GÜR 21.12.2015 08:30-10:30 D402
MCH3008 Control Systems Yong Ki YOON 21.12.2015 08:30-10:30 D402
SEN2211 Data Structures and Algorithms I Betül Erdoğdu ŞAKAR 21.12.2015 08:30-10:30 D402
BIO1004 General Biology Elizabeth Mather Hemond BİLGİN 21.12.2015 09:30-11:30 ofis
BME1071 Introduction to Biomedical Engineering Gökmen ALTAY 21.12.2015 09:30-11:30 ofis
BME2001 Human Physiology Yasemin Keskin ERGEN 21.12.2015 11:30-13:30 D307
BME2063 Biomaterials Murat KAZANCI 21.12.2015 11:30-13:30 D307
BME3005 Biostatistics Gökmen ALTAY 21.12.2015 11:30-13:30 D307
BME4326 Medical Imaging and Image Processing Serap AYDIN 21.12.2015 11:30-13:30 D307
CEN2003 Statistics and Strength of Materials Tuncer TOPRAK 21.12.2015 11:30-13:30 D307
CEN2005 Material Science Ömer Lütfi Uyanık 21.12.2015 11:30-13:30 D307
CHE1001 General Chemistry Ömer Lütfi Uyanık 21.12.2015 11:30-13:30 D307
CMP1001 Introduction to Programming C++ Cemal Okan Şakar 21.12.2015 11:30-13:30 D307
EEE2181 Electronics Devices and Circuits Yalçın ÇEKİÇ 21.12.2015 11:30-13:30 D307
ESE3409 Power Transmission and Distribution Gürkan SOYKAN 21.12.2015 13:30-15:30 D301
ESE4101 Sustainable Energy F.Görkem ÜÇTUĞ 21.12.2015 13:30-15:30 D301
GEN2008 Introduction to Bioinformatics Gökmen ALTAY 21.12.2015 13:30-15:30 D301
GEN3001 Introduction to Molecular - Biology  Elizabeth Mather Hemond BİLGİN 21.12.2015 13:30-15:30 D301
GEN3003 Advanced Bioinformatics Fethullah Karabiber 21.12.2015 13:30-15:30 D301
GEN4056 Special Topics in Genetics II Gülay Bulut 21.12.2015 13:30-15:30 D301
INE2003 Critical Thinking Mehmet Hilmi YÜCEL 21.12.2015 13:30-15:30 D301
CMP2007 Digital System Design Selçuk BAKTIR 21.12.2015 15:30-17:30 D308
CMP3001 Operating Systems Tarkan Aydın 21.12.2015 15:30-17:30 D308
CMP3005 Analysis of Algorithms Nafiz ARICA 21.12.2015 15:30-17:30 D308
ESE4205 Alternative and Renewable Energy Systems II İrem Fırtına ERİŞ 21.12.2015 15:30-17:30 D308
MAT2043 Linear Algebra and Diff. Equations Ersin Özuğurlu 21.12.2015 15:30-17:30 D308
SEN1001 Introduction to Programming (JAVA) Efsun KARACA 22.12.2015 08:30-10:30 D304
CMP1401 Introduction to Programming C   Selçuk Keskin 22.12.2015 13:30-15:30 D307
COP4401 Schneider Electric - Energy Efficiency and Savings Gürkan SOYKAN 22.12.2015 13:30-15:30 D307
COP4409 Selco - Supply Chain and Logistics Semra Ağralı Taşkın 22.12.2015 13:30-15:30 D307
COP4424 Netaş-Advanced Web Technologies Tarkan Aydın 22.12.2015 13:30-15:30 D307
COP4432 Netaş Fundamentals of Multimedya Communication Çiğdem Eroğlu ERDEM 22.12.2015 13:30-15:30 D307
COP4455 N11- Web Application Programming Tevfik AYTEKİN 22.12.2015 13:30-15:30 D307
COP4907 Hasen Energy Politics  Gürkan SOYKAN 22.12.2015 13:30-15:30 D307
EEE3705 Electromagnetic Theory  Emine Pınar KARABULUT 22.12.2015 13:30-15:30 D307
EEE3501 Signal and System Çiğdem Eroğlu ERDEM 23.12.2015 08:30-10:30 D406
ENM3001 Finance for Engineers Yaman Ömer Erzurumlu 23.12.2015 08:30-10:30 D406
ENM3004 Human Capital and Leardership Didem Arslanbaş 23.12.2015 08:30-10:30 D406
ENM4107 Positive Psychology Didem Arslanbaş 23.12.2015 08:30-10:30 D406
ESE1001 Introduction to Energy Systems Engineering  İrem Fırtına ERİŞ 23.12.2015 08:30-10:30 D406
CMP2003 Data Structures and Algorithms (C++)  Tevfik AYTEKİN 23.12.2015 10:30-12:30 B204
EEE2101 Circuit Theory I Eren YILDIRIM 23.12.2015 10:30-12:30 B204
ENM1002 Economics for Engineers Mehmet Hilmi YÜCEL 23.12.2015 10:30-12:30 B204
ENM2003 Accounting For Engineering Yaman Ömer Erzurumlu 23.12.2015 10:30-12:30 B204
INE3013 Quality Management DEMET Özgür ÜNLÜAKIN 24.12.2015 08:30-10:30 A207
INE3015 Production Planning and Control Adnan Çorum 24.12.2015 08:30-10:30 A207
INE4011 System Simulation İbrahim MUTER 24.12.2015 08:30-10:30 A207
INE4209 Introduction to Enterprise R.P.  With SAP Adnan Çorum 24.12.2015 08:30-10:30 A207
MAT2062 Differential Equations Canan Çelik KARAASLANLI 24.12.2015 08:30-10:30 A206
MAT3001 Real Analysis Maksat Asyhralyev 24.12.2015 08:30-10:30 A206
MAT3026 Probability and Statistics Andrew Beddall 24.12.2015 08:30-10:30 A207
INE1001 Introduction to Industrial Engineering Ahmet Beşkese 24.12.2015 10:30-12:30 D506
MAT1001 Analysis I Maksat Asyhralyev 24.12.2015 10:30-12:30 D506
MAT1005 Mathematics for Social Sciences Lavdie Rada 24.12.2015 10:30-12:30 D506
SEN2001 Programming Language Duygu ÇAKIR 24.12.2015 10:30-12:30 D506
SEN2022 Software Enginnering Analysis and Design Mehmet Alper TUNGA 24.12.2015 10:30-12:30 D506
SEN2104 Database Management Systems Tamer Uçar 24.12.2015 10:30-12:30 D506
ESE2003 Fundamentals of Thermodynamics İrem Fırtına ERİŞ 24.12.2015 13:30-15:20 D504
ESE3101 Alternative and Renewable Energy Systems I Ali GÜNGÖR 24.12.2015 13:30-15:20 D504
ESE3403 Modelling and Analysis of Dynamic Systems Yong Ki YOON 24.12.2015 13:30-15:20 D504
INE3009 Operation Research II Semra Ağralı Taşkın 24.12.2015 13:30-15:20 D504
MAT2001 Analysis III Mehmet AHLATÇIOĞLU 24.12.2015 13:30-15:20 D504
MAT2069 Engineering Mathematics Bayram Ali Ersoy 24.12.2015 13:30-15:20 D504
MAT3003 Algebra I Ahmet Göksel AĞARGÜN 24.12.2015 13:30-15:20 D504
MAT3012 Numerical Analysis Ersin Özuğurlu 24.12.2015 13:30-15:20 D504
SEN4011 Software Measurement and Testing  Betül Erdoğdu ŞAKAR 24.12.2015 13:30-15:20 D504
INE3003 Engineering Economy Ethem Çanakoğlu 24.12.2015 15:30-17:30 D306
MAT1041 Linear Algebra  Nigar TUNCER 24.12.2015 15:30-17:30 D306
MAT3005 Differential Geometry I Mehmet AHLATÇIOĞLU 24.12.2015 15:30-17:30 D306
SEN2201 Computing Systems Pınar Sarısoy BÖLÜK 24.12.2015 15:30-17:30 D306
SEN3003 Software Project Management Yücel Batu SALMAN 24.12.2015 15:30-17:30 D306
SEN4406 Advances in Web Programming Tamer Uçar 24.12.2015 15:30-17:30 D306
MAT1051 Calculus I Lavdie Rada 25.12.2015 08:30-10:30 D401- D402
MAT1052 Calculus II Engin Haliloğlu 25.12.2015 08:30-10:30 D401- D402
SEN3301 Computer Graphic and Animation Duygu ÇAKIR 25.12.2015 08:30-10:30 D401- D402
MAT2033 Discrete Mathematics Ahmet Göksel AĞARGÜN 25.12.2015 10:30-12:30 G103
PHY1001 Physics I Lütfi ARDA 25.12.2015 15:30/ 17:30 GCONF

Bu içerik tarihinde güncellenmiştir.